TFFHGD

Eskişehir Yeni İl Hakemleri Törenle Kokartlarını Aldılar..!!!

Duyurular

Eskişehir Yeni İl Hakemleri Törenle Kokartlarını Aldılar..!!!

02.05.2018 Günü Eskişehir’de yeni il olan hakemler için Kokart töreni düzenleniştir. Yeni il hakemleri için yapılan törene Genel Başkanımız Dr.Abdurrahman ARICI’nın yanı sıra Tepebaşı Bld. Bşk. Sayın Ahmet ATAÇ, Odonpazarı Bld.Bşk.Av Kazım KURT Anadolu Ünv. Spor Bilimleri Fak.Dekan Yrd.Öğr. Üyesi Veli Onur ÇELİK, TÜFAD Ynt.Krl. Üyesi Hüdai DOĞU, MHK 2.Bölge Bölgesel Sorumlu Süleyman ARKAN Bursa, Kütahya, Skarya, Kocaeli dernek Bşk.ları ve İ.H.K. Krl. Üyeleri ve Eskişehir taban birlikleri de katılarak genç hakemleri onurlandırmışlardır.

Aynı gün Genel Başkanımızın da doğum günü olduğundan, kendisine sürpriz doğum günü yapılmış ve Eskişehir Şb.Bşk. Metin GÜNDÜZLER tarafından plaket verilmiştir.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Hain Terör Bu Sefer Eski Hakem Arkadaşımızı Vurdu..!!!

Eski Ankara Bölgesi Klasman Hakemi Bolu Komanda Tugayından hakem arkadaşımız Çetin TORAMAN; Hakkari Üs bölgesinde görev yaptığı sırada terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada yaralanmıştır. Vücuduna 20 şarapnel saplanmış ve Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştır. Sağlık durumunun iyiye gitmesini dileriz. Ayrıca hain terörü Şiddetle Kınıyoruz…!!!

DEVAMI

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!!!

19 Mayıs, Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ataşenin yakıldığı ve aydınlık bir geleceğe olan inancın kuvvetlendiği günün adıdır.

Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz ( K. Atatürk ).

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız” kutlu olsun.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler