TFFHGD

GEÇMİŞ OLSUN OSMAN AVCI

GEÇMİŞ OLSUN OSMAN AVCI

Eski Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Eski TFFHGD Genel merkez Genel Sekreteri Sayın Osman Avcı 26 Ocak 2018 Cuma günü geçirmiş olduğu rahatsızlık sonrası hastaneye kaldırılmıştır. Hastanede toplam 3 damarına stent takılan Osman Avcı Pazar gününe kadar yoğun bakımda tutulmuştur. Salı günü taburcu edilen Avcı şu anda evde istirahat etmektedir. Osman Avcı’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir ,acil şifalar dileriz. 

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Gururumuz Cüneyt Çakır

 FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır ve ekibi, 14 Haziran - 15 Temmuz tarihleri arasında Rusya'da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası'nda görev alacak.

 FIFA, resmi sitesinden yaptığı açıklamada FIFA Dünya Kupası Rusya 2018'de görev alacak hakem ve yardımcı hakemleri açıkladı. Cüneyt Çakır ile yardımcıları Bahattin Duran ve Tarık Ongun, 2018 FIFA Dünya Kupası'nda maç yönetecek 32 hakem ve 63 yardımcı hakem arasında yer aldı.

Cüneyt Çakır ayrıca İtalya'nın Juventus ile İspanya'nın Real Madrid takımları arasında 3 Nisan 2018 Salı günü oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final müsabakasını yönetecek.İtalya'nın Torino şehrindeki Juventus Stadyumu'nda TSİ 21.45'te başlayacak müsabakada, Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Mustafa Emre Eyisoy'un dördüncü hakem olacağı karşılaşmada, Hüseyin Göçek ile Barış Şimşek ilave yardımcı hakemlik görevlerinde bulunacak. Cüneyt Çakır ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

EROL ERSOYUN KAYINVALİDESİ VEFAT ETTİ

 Merkez Hakem Kurulu Üyesi Sayın Erol Ersoy'un kayınvalidesi vefat etti.22.02.2018 tarihinde İzmir Kınık ilçesinde kılınan ikindi namazına mütakip defnedilen merhumeye Allah'tan rahmet;ailesine ,yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler