TFFHGD

GENEL BAŞKANIMIZ İLYAS AYANI ZİYARET ETTİ

GENEL BAŞKANIMIZ İLYAS AYANI ZİYARET ETTİ

Uzun yıllar MHK ve TFF Bölge müdürlüğü görevleri yapmış, halen BHK üyesi olarak görev yapan ve rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir tedavi görmekte olan İlyas Ayan hocamıza TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sebebi ile gelen heyete çok mutlu olduğunu belirten İlyas Ayan başta Dr. Abdurrahman Arıcı'ya ithafen "Abdurrahman ile uzun yıllar beraber hem hakemlik te hem de MHK’da beraber görev yaptık. Abdurrahman'ın bu camiaya hizmetleri fazlasıyla olmuştur; olmaya devam ettiğini hepimiz görüyoruz. Ben kendisine hem ziyaretlerinden dolayı hem de hizmetlerinden dolayı Teşekkür ediyorum" dedi.

Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı ise "İlyas abi hepimizin abisidir, kendisi Adana'nın bir değeri olmakla beraber Türk hakem camiasının çok sevdiği ve değer verdiği bir isimdir. Rahatsızlığı hepimizi üzmüştür. Kendisini çok seviyoruz. İnşallah en kısa sürede iyileşip aramıza dönecektir" dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Bursa Şubemiz Bayramlaşma ve Kahvaltı Organizasyonu Düzenledi...!!!

Bursa Şubemiz hakem, gözlemci ve saha komiserlerini aileleriyle bir araya getirecek bayramlaşma ve kahvaltı organizasyonu yaptı. Organizasyona BSKF Bşk. Osman KILIÇ, TFFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve bölge sorumlusu Özgür UÇAK, İl Temsilcisi ve İl Hakem Kurulu üyeleri de katıldı.

    

DEVAMI

Tokat Şubesi Eski Başkanlarından Hasan ŞENEL i Kaybettik..!!!

Tokat Şubesi Eski Başkanlarından Hasan ŞENEL yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini kaybetmiş ve genç yaşta vefat etmiştir. Cenazesi .02.06.2018 günü İkindi Namazına müteakiben Tokat’ta defnedilmiştir.

Vefat eden değerli merhuma Allah’tan rahmet, başta Şenel Ailesi,  yakınlarına, tüm Hakem Camiasına başsağlığı ve sabırlar dileriz..

Hasan ŞENEL; 1971 Tokat Doğumlu olup; iki çocuk babasıydı. Kendisi 2006 ve 2012 yılları arasında TFFHGD Tokat Şube Başkanlığı yapmıştır.

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler