TFFHGD

Konyada İftar Birlikteliği..!!!

Şubelerden Haberler

Konyada İftar Birlikteliği..!!!

Konya Şubemiz tarafından 11.06.2018 günü iftar programı düzenlenmiştir. Programımıza Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AYAR ve Dernek Genel Müdürümüz Sayın Bayram KİRAZ, ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Hakem Kurulu Bşk. ve Üyeleri, Futbol İl Temsilcimiz Sayın Tahir TAŞYÜZ, TÜFAD Konya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, TSYD Konya Şube Başkanı Sayın Murat DÖNMEZ, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Sayın Ahmet ÖZEN, Hakem ve Gözlemcilerin katıldığı program Konya için birlik ve beraberliğin en güzel duygularla yaşandığı güzel anlara vesile oldu.

    

             TFFHGD KONYA Şube Başkanımız Sayın Uğur DOĞAN açılış konuşmasında Birlik, beraberliğin ve paylaşımların en üst duygularla yaşandığı Ramazan Ayımızın son günlerinde bir arada olmanın vermiş olduğu sevinç ile programa teşrif edenlere memnuniyetlerini iletmiştir. Ayrıca programlarından dolayı katılamayan TFFHGD Genel Başkanımız Sayın Dr.Abdurrahman ARICI ve MHK üyemiz Sayın Kadir TOZLU’nun selamlarını iletmiştir.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Muğlalılar ve Genel Başkanımız İftar Yemeğinde Buluştular..!!!

TFFHGD Muğla Şubemiz 13.06.2018 Çarşamba akşamı üyeleri ve aileleri ile birlikte iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeğine Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI ve Eşi, Hakemler, Gözlemciler ve Çeşitli misafirler katıldı.

Muğla Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyemiz Ali ZAĞLI iftar konuşmasında; bizler de farklılıklarımızı bir tarafa bırakarak sevgi toplumunu inşa edelim ve Ramazanın ruhunu gelecek nesillere taşıyalım.  Camia olarak kenetlenerek bu birlikteliğimizi tüm katmanlara yayalım. Huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşmak temennisinde buldu ve tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

DEVAMI

GENEL BAŞKANIMIZ SAKARYA VE KOCAELİDEKİ İFTAR YEMEĞİNE KATILDI..!!1

     

Genel Başkanımız Dr.Abrurrahman ARICI, Eski FİFA Hakemi ve Eski MHK Bşk. Mustafa ÇULCU, BHK Bölge Sorumlusu Süleyman ARIKAN, TFFHGD Bölge Sorumlusu Özgür UÇAK,  TFFHGD Bşk.Vekili ve FİFA Hakemimiz Mete KALKAVAN ile birlikte SAKARYA ve KOCAELİ Şubelerinin ayrı ayrı düzenledikleri iftar yemeğine katıldılar.

Her iki iftar yemeğine katılan yönetici ve misafirler hakem camiasının birlik ve beraberliğine ilişkin olumlu mesajlar verdiler.

  

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler