TFFHGD

ÖNEMLİ DUYURU

Güncel Haberler

ÖNEMLİ DUYURU

Futbol Kamuoyuna ;


 Futbol hakemleri tarafından ifa edilen görev tartışmasız bir biçimde kamusaldır. Türkiye liglerinde görev yapan hakemlerimizin üstlendikleri bu kamusal görev göz önüne alındığında yabancı hakem söyleminin Teknik Direktör Sayın Okan Buruk tarafından dile getiriliyor olması maalesef üzüntü vericidir. Bu gibi demeçlerle Türk hakemlerini baskı altına alacaklarını zannedenler yanılgı içinde olup, hakemlerimiz kesinlikle buna müsaade etmeyeceklerdir. Bugün Avrupa liglerine baktığımızda hiçbir örneği olmayan bu isteğin Türkiye liglerinde de hayata geçme olasılığı olamayacağını ve Türk hakemleri olarak bunu asla kabul edemeyeceğimizi tüm futbol paylaşanları tarafından bilinmesini isteriz. Henüz yeni başlamış olan liglerimizde hakem performanslarının genel itibarıyla başarılı olmasına rağmen; yazılı ve görsel basında teknik adamlar tarafından müsabakalar öncesi ve sonrasında zaman zaman yabancı hakem hayranlığı dillendirilerek algı operasyonu yaratılması camiamız adına haksız bulunmakta ve üzüntüyle karşılanmaktadır. Aynı zamanda bu yaklaşımı her geçen yıl nitelik ve nicelik olarak gelişme kaydeden hakemlerimize karşı sergilenmiş hatalı bir yaklaşım olarak değerlendiriyoruz. Kamuoyunun anlayışı ve sağduyu ile ülke insanımızın her alanda olduğu gibi hakemlikte de en iyi başarıyı elde edeceğine inancımız tamdır. Yapmamız gereken bu yolda hakemlerimize gereken desteğin verilmesi ve onların yanlarında olunmasıdır.

 

TFFHGD YÖNETİM KURULU

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN..!!!

İlk adımımızdan itibaren daima yanımızda olan, çıktığımız her yolu bizimle birlikte yürüyen, desteğini asla esirgemeyen koca yürekli babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun…!!!

T.F.F.H.G.D. GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

DEVAMI

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!!!

Ramazan Bayramı’nın insanlık adına, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü, karanlık yerine aydınlığı, sosyal barışın sağlandığı, birlikteliklerin arttığı bir bayram olmasını temenni ederken;

Bu Anlamlı Günde Hakem Camiası Olarak Büyük Aile Olmanın Gururuyla Mübarek Ramazan Bayramı’nızı Kutluyor, Sağlık, Mutluluk, Huzur, Bereket ve Barış Dolu Yarınlar Diliyoruz…!!!

T.F.F.H.G.D. GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler