TFFHGD

Türk Futbolunun Acı Kaybı..!!!

Güncel Haberler

Türk Futbolunun Acı Kaybı..!!!

Teknik Direktör Ümit KAYIHAN hayatını kaybetti. Allah’tan rahmet, bütün yakınlarına, sevenlerine ve Türk Futboluna başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Bir süre önce zatürre ön teşhisiyle Urla Devlet Hastanesinde tedavi altına alındıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Ümit Kayıhan, müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Cenazesi 07.06.2018 günü Alsancak Hocazade Camii’den Öğle Namazına müteakiben kaldırılacak ve Çeşme’de toprağa verilecektir.

28 Şubat 1954 doğumlu olan Ümit Kayıhan’ın spor kariyeri Göztepe Basketbol takımında başladı. 17 yaşında Göztepe’nin futbol antrenmanına çıkan ve teknik heyetin büyük beğenisini kazanan Kayıhan, bu tarihten sonra sporcu kimliğini futbolcu olarak devam ettirdi.

Antrenörlük için İngiltere de kursa katılan Ümit Kayıhan burada FIFA Teknik Direktörlük diploması aldı. Kayıhan ilk antrenörlük deneyimini Karşıyaka ve Göztepe’de yardımcı olarak yaşadı. Sonrasında Göztepe, Altay, Denizlispor, Erzurumspor, Antalyaspor, Göztepe, Diyarbakır, Bursa, Malatya takımlarında görev yaptı. Son olarak 2013 yılında Altay'ı çalıştırdı. Yorumculuk da yapan Kayıhan evli ve iki çocuk babasıydı.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN..!!!

İlk adımımızdan itibaren daima yanımızda olan, çıktığımız her yolu bizimle birlikte yürüyen, desteğini asla esirgemeyen koca yürekli babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun…!!!

T.F.F.H.G.D. GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

DEVAMI

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!!!

Ramazan Bayramı’nın insanlık adına, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü, karanlık yerine aydınlığı, sosyal barışın sağlandığı, birlikteliklerin arttığı bir bayram olmasını temenni ederken;

Bu Anlamlı Günde Hakem Camiası Olarak Büyük Aile Olmanın Gururuyla Mübarek Ramazan Bayramı’nızı Kutluyor, Sağlık, Mutluluk, Huzur, Bereket ve Barış Dolu Yarınlar Diliyoruz…!!!

T.F.F.H.G.D. GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

DEVAMI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • 12.Olağan Genel Kurul
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı
  • ocak 2017 Toplantısı İstanbulda yapıldı

Videolar

  • Erzincan Şubesi ve İHK Başkanlığının Demokrasi Basın Açıklaması..!!
  • Deneme Video Başlığı 2

Linkler